Yeni Aşklar
SohbetAşk.Com

Türkiye'nin En Kaliteli
Sohbet Odası
Sizi Milyonlarla Tanıştırır.

Sevgilimle İlişkimi Nasıl Düzeltebilirim?

Bu makalemizde sevgilinizle olan ilişkinizi nasıl düzeltebileceğinize dair birkaç önemli maddeden bahsetmek istiyorum. Gençlik ve ergenlik döneminin en güzel zamanlarından birisi sevdiğiniz insanla birlikte bir şeyler paylaştığınız dönemlerdir. Ancak herhangi bir nedenden dolayı sevdiğinizle aranız bozulmuşsa işte o zaman hayatınızın en mutsuz olduğu dönemlerdir.

Psikolojik araştırmalar gösteriyor ki ilişkinizin düzeltilmesi noktasında size birkaç önemli nokta düşüyor.

Aşkta Heyecanınızı artırın

Yine araştırmalar göstermiş ki evlilikle büyük kavga ve çatışmalardan değil güzel duyguların azalmasından bozulma eğilimi içerisine giriyor. Sıkılmak bir ilişkiyi bitiren en önemli konulardan bir tanesidir. Eğer ilişkinizde monotonluk olmaya başlamışsa bu karşınızdakini de sıkacaktır. Bu yüzden de heyecanınız artırmaya gayret etmelisiniz.

Uzun dönemli evliliklerde tutkuyu ne tetikliyor?  

Evlisiniz ancak evliliğinizi yürütmek için yalnızca onu çok sevmenizin yetmediğini bilmelisiniz. romantik olmak tek başına hiçbir işe yaramayacaktır o yüzden bunu yeniden düşünün. Hoş vakit geçirmekten ziyade evliliğin heyecanını artırdığınız da birbirinize daha sıkı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Aşkınızdan biraz gözünüz kamaşsın.

Evlenmeden önce arkadaşını tanımak isteyen kişilerin evlendikten yaklaşık olarak 3 yıl sonra mutlu olabildiklerini görürsünüz. İlişkide önemli olan konu güven ve de tatmindir. Çünkü bunlar daha az çatışma ve sorun meydana getirecektir.

Daha Özenli olun.

Özen gerek evlilikte gerekse çıkarken bir çiftin görmek istediği en güzel hareketlerin başında gelir. Özendiğiniz zaman karşınızdakini de şımartırsınız. Ayrıca ilişki de yalnızca tatmin değil başarıda etkili olacaktır.

Ona Şükran duyun.

Karşınızdakilere minnet duymanın en güzel belirtisi. Ona sık sık teşekkür etmektir. Karşınızdaki sizin bu şükranınızı hissettiğinde daha verici ve özenli bir şekilde davranacaklardır. Üstelik kendinize bakma ve de dikkat ettiğinizde ilişkinizin de kalitesini artırmış olursunuz.

Aşkınız İçin Uğraşın.

Unutmayın ki sevdiğiniz insan siz ne yaparsanız yapın sevdiğiniz insan her zaman orada olacak. Bu size belki saçma gelebilir ama her zaman ilişkiniz için uğraşmanız gerekecektir.  İlk zamanlar bu size zorlama gibi gelebilir ancak sonrasında kendinizi daha iyi ve mutlu hissedeceksiniz.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Sohbet Kanalları Sohbet Kanalları

Chat siteleri içerisinde yer alan Sohbet Kanalları, tam bir vakit geçirmek için oluşturulmuş mekanlardır. Www.Sohbetask.CoM platformu da mobil sohbet içerikli...

DEVAMI
Bayanlarla Sohbet Bayanlarla Sohbet

Sohbetask.CoM platformunda Bayanlarla Sohbet edebilmek artık daha kolay. Bayan sohbet adı altında veya kızlarla sohbet konusunu yazmayalı çok olmuştu. Hayatın...

DEVAMI
Mobil Sohbet Sitesi Mobil Sohbet Sitesi

Bugün sizlere Sohbetask.CoM ortamının nasıl bir Mobil Sohbet Sitesi olduğunu anlatalım. Mobil chat sitesi de diyebileceğiniz bir mekan yaratmak...

DEVAMI