Yeni Aşklar
SohbetAşk.Com

Türkiye'nin En Kaliteli
Sohbet Odası
Sizi Milyonlarla Tanıştırır.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanırlar

Kadınların nasıl erkeklerden hoşlandıkları her zaman merak edilen konulardandır. Aslında mantık çerçevesinde düşündüğünüz zaman bu sorunun yanıtını bulabilmek oldukça basittir lakin işin içine aşk karışmış ise o zaman bir anlam yüklemekte yersiz olacaktır. Çünkü insan sevdiğinin neresinden hoşlandığını asla bilmez. Yani bu sorunun yanıtı hiçbir zaman olmamış ve olmayacaktır. Zaten tanımlandığı andan itibaren artık onu da sevmeyecektir.  Sanıyorum ki bu yazıyı okuduktan sonra kadınların nasıl erkeklerden hoşlandığına dair kafanızda birazcık bilgiler canlanacak.

Kadınlar Ne ister?

Hangi kadın olursa olsun ısrar eden erkeklerden kesinlikle hoşlanmaz. Bu nedenle de bir kadının dikkatini çekmek istiyorsanız mutlaka kendinizi ulaşılmaz gibi göstermelisiniz.  Eğer ki siz kadının sizi her aradığında elinin altında olursanız o zaman kaçan balık kovalanır sözüne de aykırı hareket etmiş olursunuz ve burada kadın ve erkek arasındaki dengeyi de dikkate almamış olursunuz.  Fakat burada ulaşılmaz olmaktan da bahsetmiyoruz eğer ki çok fazla uzaklaşırsanız o zamanda kaybolur gidersiniz.

Kadınlar karşılarında tartışabilecek erkekler ister. Münakaşa etmek kadınların genlerinde vardır ve burada da ana nokta kadının haklı olmak istemesidir. Burada yine denge önemlidir sürekli olarak yenilen taraf olmayın.

Her kadın kıskanç erkeklerden hoşlanır. Ancak kıskanç olurken de kendinizden nefret ettirmemelisiniz. Kadınlar kıskanılmak isterler bu yüzden de umursamaz görünmeyin.

Bazı erkekler kadınları etkilemek için pahalı pahalı kıyafet giyerler ancak bunlara gerek yok her gün farklı giyinmek yetecektir. Örneğin güzel hoş bir saat ve marka bir ayakkabı sizin için ideal olabilecektir.

Ona sürekli olarak hediyeler almayın asla sizi bir para kasası gibi görmesin aksi halde duygular değil para konuşur.

Temiz ve bakımlı olmaya özen gösterin. Bir kadın her zaman erkeğin gözlerine ve kulaklarına bakar. Gözleriniz de asla çapak ve kulaklarınızda kir olmasın.

Espri dengenizi doğru tutturmalısınız. Kadınlar komik erkeklerden hoşlanırlar. Gülmeyi ihmal etmeyin.

Her zaman sahiplenici bir tavır içinde olun. Kadın sizin yanınızdayken kendisini güvende hissedecektir. Bu yüzden de narin olarak görünmeyin.

Romantik olun ama onu sevgiye boğmayın.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Dilediğiniz Her Yerde 24 Saat Ücretsiz Sohbet Yapabilirsiniz Dilediğiniz Her Yerde 24 Saat Ücretsiz Sohbet Yapabilirsiniz

Yeni Arkadaşlıklar ve Aşklar edinin! 24 Saat ücretsiz sohbet muhabbet etmek isteyen kullanıcılarımıza hizmet vermekden gurur duyacağımızı öncelikle belirtir saygılarımızı...

DEVAMI
Sohbet Odamızı Tanıyın Sohbet Odamızı Tanıyın

SohbetAsk, uzun zamandır kullanıcıların tercih ettiği sohbet araçlarından biri olan bir web yada program tabanlı sitedir 2012 tarihinden bugüne...

DEVAMI
Mobil Telefonlar İle Anlık Bağlantı Zevkini Bizimle Yaşayın Mobil Telefonlar İle Anlık Bağlantı Zevkini Bizimle Yaşayın

Mobil Telefonlar ile Anlık Bağlantı! Mobile sohbet alanında birçok kişi, güvenilir bir altyapı üzerinden chat imkanlarından faydalanmak ve hizmetin keyfini...

DEVAMI