Yeni Aşklar
SohbetAşk.Com

Türkiye'nin En Kaliteli
Sohbet Odası
Sizi Milyonlarla Tanıştırır.

Hoşlanan Erkeklerin Beden Dili

Siz hanımlar için faydalı olabileceğine inandığımız bir başlığın altını bu makalede doldurmak istedik. Biliyoruz ki erkekler ve kadınlar bir dakika bile birbirlerinden ayrı kalamazlar. Hele ki aralarında bir aşk ya da hoşlanma gibi belirtiler varsa o zaman her iki tarafında ayakları yerden kesilecektir. Kadınlar hoşlandıkları erkeklere doğrudan yanaşır ve duygularını belli ederken erkek ise o kadar oyuncudur ki burada onun söylediklerinden ve yaptıklarından her zaman farklı bir anlam çıkarılabilir.

Erkeklerin beden dilleri oldukça farklıdır bu nedenle de onlarla sağlıklı bir iletişim kurmak istiyorsanız o zaman bu avantajı da kullanmak zorundasınız. Çünkü hoşlandığınız bir erkek karşınıza çıktığında onun hareketlerinden ne yapmak istediğini anlamanız daha kolay olacaktır.

Her iki cinsiyet söz konusu olduğunda ilk hareket her zaman erkekten gelmiştir bu yüzden de erkeğin beden dilini bilmeniz gerekir. Kadınların tamamı romantiktir bu nedenle de kendisine gönderilecek olan bir çiçek ve bir şaraptan oldukça etkilenirler ve kendisini erkeğin yönlendirmelerine bırakırlar.

“Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanırlar” başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Oysa ki kadın bir orkestra şefi gibi olmalıdır çünkü sezgileri onu doğru yola götürecektir. Kadınlar için duygusal demek yerindedir ve istediklerinde ortamı aniden değiştirebilirler.

Hoşlanan Erkeğin Beden Dili İşaretleri

Erkekle kadın arasındaki ilk temas bakışmadır. Bu nedenle de size bakarken kaşları yukarıya doğru kalkar ve gözleri parlamaya başlar. Erkek sizi güzel görmüş ise başı döner ve de sersemler bu yüzden de ne yaptığını hiçbir zaman bilemez. Tıpkı savunmasız bir ceylan gibidir.

Erkekler ilk kez gördükleri ve hoşlandıkları bir kadının karşısında dudakları birbirinden ayrılır ve ağzı açılır bu otomatik bir davranıştır.

Burun delikleri kabararak yüzünde açık bir ifade sergiler.

Sizde hoşlanmış ise doğrudan sizin dikkatinizi çekmeye çalışacaktır. Bu yüzden ya saçmalar ya da size farklı kurlar yapar. Her erkek hoşlandığı kadının şuuraltına girmeyi hedefler. Cazibe ve de karizmatik görünmeyi ister.

 

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Mynet Sohbet Mynet Sohbet

Sitemiz ilk yayınına başlarken Mynet Sohbet gibi bir tarz yaratmak istedik. Mobil Sohbet siteleri arasında var olma sevdamız ile...

DEVAMI
Delikanlı Sohbet Odaları Delikanlı Sohbet Odaları

Sohbetask.com Delikanlı Sohbet Odaları sizlerle olmaktan gurur duyarak yayın hayatına başladı. Mobil sohbet için delikanlı sohbet kelimesine göz diktik....

DEVAMI
Sohbet Kanalları Sohbet Kanalları

Chat siteleri içerisinde yer alan Sohbet Kanalları, tam bir vakit geçirmek için oluşturulmuş mekanlardır. Www.Sohbetask.CoM platformu da mobil sohbet içerikli...

DEVAMI