SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Aşklar
SohbetAşk.Com

Türkiye'nin En Kaliteli
Sohbet Odası
Sizi Milyonlarla Tanıştırır.

Bir Kızla Nasıl Muhabbet Kurulur ve Sohbet Edilir?

Bir kızla nasıl muhabbet kurup sohbet edeceğinizi bilmek önemli bir konudur. Eğer ki bu konuyu tam olarak bilirseniz o zaman istediğiniz kızla tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz hatta biraz daha ileriye giderek kısa zaman içerisinde sevgili bile olabilirsiniz. Bir kızla nasıl konuşman gerektiğini merak ediyorsan o zaman bu konuyu dikkatli bir şekilde okumanı öneriyorum. Çünkü burada yazan konular geçerli olan genel kurallardır.

Muhabbet Etmeye Korkmamalısın

Muhabbet ettiği kızdan kesinlikle utanmamalısın. Çünkü hiçbir kız çekingen utangaç ve pısırık erkeklerden hoşlanmaz. Bu altın ve en önemli kurallardan bir tanesidir. Çekinen bir insan sohbet edecek bir konu asla bulamaz bunun içinde çekilmez hale gelir.

Konuştuğun kızı ilk kez görmüş olabilirsin ya da bundan önce hiç muhabbet etmemiş olabilirsin. Hiç çekinmene gerek yok çünkü bu şekilde bir kızla konuşmak daha basittir.

Erkeklerin geneli bir kızdan hoşlandığında onunla sohbet etmeye çekinirler. Bu çekinme ise bir erkeğin en büyük düşmanıdır ve rahatlıkla konuşamazlar. Unutmamak gerekir ki bir kızdan çekinmek ve utanmak için hiçbir neden yoktur. Sohbet etmemekten kötüsü ne olabilir ki?

 Şöyle baktığın zaman karşılaşabileceğin en büyük şey reddedilmek olacaktır. Lakin sen kızla konuşamıyorsan zaten reddedilmekten de bir farkın olmayacaktır.

Bir kızla sohbet ettiğin zaman ne olur?

Öncelikli olarak karşı cinsle sohbet etmek güzel zaman geçirmenin adıdır.

Bir kızla konuşmaya yukarıdaki gibi baktığınız da çekinmenize hiç gerek yoktur.

Hayatın kısa olduğunu unutmayın ve karşınıza bu şekilde fırsatlar hayatınızda birkaç kez karşınıza çıkacaktır. Bu nedenle de bu fırsatları mutlaka denemelisiniz.

Bir kızla konuşmaya başladığınız da doğal olmalısınız. Her şey normalmiş gibi davranın ve büyütecek bir şey olmadığını düşünün.

Sen ne kadar bu durumu normal olarak karşılarsan karşındaki de kendisini o kadar rahat hissedecek ve gerilmeyecek. Bu da kendisini daha güvende hissetmesine neden olacaktır.

Unutma bu durumu sen ne kadar büyütürsen hem sen gerilirsin hem de konuşmakta zorlanırsın.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Mobil Telefonlar İle Anlık Bağlantı Zevkini Bizimle Yaşayın Mobil Telefonlar İle Anlık Bağlantı Zevkini Bizimle Yaşayın

Mobil Telefonlar ile Anlık Bağlantı! Mobile sohbet alanında birçok kişi, güvenilir bir altyapı üzerinden chat imkanlarından faydalanmak ve hizmetin keyfini...

DEVAMI
Ayrılıkla Nasıl Başa Çıkılır? Ayrılıkla Nasıl Başa Çıkılır?

Kadınlar ve erkekler birbirlerinden her konuda farklı oldukları gibi ayrılıkları da farklı yaşıyorlar. Evet her insanın karakteri farklıdır burada...

DEVAMI
Tatil Sonrası İşinize Adapte Olmanıza Yarayacak 3 Öneri Tatil Sonrası İşinize Adapte Olmanıza Yarayacak 3 Öneri

Tatil dönemlerini sanıyorum herkes çok iyi bilirler. Bu dönemdeyken insan bir daha işe gitmeyecekmiş gibi düşünür ve buna göre...

DEVAMI